Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші триває робота комунальників з ремонту, очищення дощоприймачів та каналізаційних колодязів

Переглядів: 195

Загальна протяжність вулиць, обладнаних зливовими каналізаціями – 46,5 км, яких налічується 768. Їх благоустрій – це безпека дорожнього руху та попередження підтоплень. 

Робота щодо їх благоустрою здійснюється упродовж року. Під час зимового періоду працівники КП «Калушавтодор» очищають дощоприймачі від снігу, намерзань. В інший період відбувається їх заміна/ремонт, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Вичищають колодязі: як вручну, так і здійснюють очищення мережі зливової каналізації гідродинамічним методом.

Як зазначає начальниця дільниці благоустрою, будівництва, поточного ремонту доріг та зливових каналізацій КП «Калушавтодор» Марія Кулик, є решітки зруйновані, в аварійному стані, які потребують термінової заміни. Є й пластмасові, проржавілі. А також ті, які знаходяться нижче поверхні асфальту, або взагалі заасфальтовані. Їх відшуковують та ремонтують в першу чергу. Адже це безпека дорожнього руху. А так щодня здійснюють інші види поточних робіт як на центральних дорогах, так і на міжквартальних проїздах. Багато колодязів потребують гідравлічної прочистки. 

Загалом за підрахунками комунальників на центральних дорогах потребують заміни 63 решітки. За останній місяць калушавтодорівці замінили 7 дощоприймачів та 5 люків зливової каналізації. Вчора активно працювали на вул. Героїв України та Богдана Хмельницького.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: