Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші церкві та «Просвіті» нададуть пільгу з орендної плати

Переглядів: 1179

На сесію Калуської міськради винесені питання щодо надання пільги з орендної плати релігійній громаді калуської церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ КП та Калуському міськрайонному об’єднанню Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

Як повідомив на засіданні депутатської комісії з питань власності і житлово-комунального господарства голова Фонду комунальної власності міста Олександр Челядин, для церкви пропонується встановлення орендної плати в розмірі 1 грн в рік. З 2009 року ця релігійна громада ніяких пільг не мала і платила по 600 гривень в місяць. Боргу з оплати за оренду церква не має.

Щодо «Просвіти», то вона мала до січня пільгу в розмірі 75%, тобто сплачували лише 25%. Але оскільки товариство вчасно не виготовило нову грошову оцінку майна, яка робиться раз на три роки, то за січень і лютий цього року їм нарахували повну оплату – по 570 гривень. У результаті у них є понад 1140 гривень боргу.

Члени депутатської комісії погодилися, щоб церковна громада платила за оренду 1 гривню, а просвітяни, як і раніше, сплачували 25%. Тепер слова за депутатською більшістю.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш оренда пільга церква Просвіта

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: