Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші учнів 1-4 класів і далі харчуватимуть безкоштовно

Переглядів: 1453

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради, яке відбулося 6 вересня, розглядалося питання про безкоштовне харчування окремих категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста в І семестрі 2017-2018 навчального року, тобто з 6 вересня по 29 грудня.

Члени виконкому затвердили не лише категорії школярів, яких забезпечуватимуть безкоштовними сніданками, а й вартість харчування на один день.

Відповідно до прийнятого рішення, безкоштовними сніданками забезпечуватиметься 3121 учень 1-4 класів шкіл міста. Вартість харчування для них становитиме 9 гривень на день.

Безкоштовні сніданки також отримуватимуть 58 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вартість сніданку яких складатиме 17 гривень на день на одну дитину.

Безкоштовно харчуватимуться і 480 дітей із малозабезпечених сімей, які навчаються у 1-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів міста. Вартість харчування для цієї категорії учнів становитиме 12 гривень.

Безкоштовні сніданки вартістю 12 гривень на день отримуватимуть також 18 дітей із сімей внутрішньо переселених громадян зі Сходу України та 177 дітей із сімей, батьки яких мають статус учасника АТО.

Харчування всіх цих категорій учнів відбуватиметься за кошти міського бюджету та державної освітньої субвенції.

Проте, як повідомила в. о. начальника управління освіти Леся Кобзан, у школах міста є діти, які потрапили у складні життєві обставини, але не належать до малозабезпечених. Вони відповідно харчуються за кошти українсько-бельгійської організації «Іскра». У цьому навчальному році таких дітей є 220. Вартість харчування для них «Іскра» також обіцяє збільшити до 12 гривень.

Окрім того, за словами Лесі Кобзан, за кошти підприємців у школах харчуються 50 дітей-сиріт, 9 учнів із категорії внутрішньо переміщених осіб та 40 дітей, батьки яких є учасниками АТО.

Загалом у бюджеті міста на цей рік на харчування учнів передбачено 4 млн 762 тис. 800 грн.

Керівник управління освіти також акцентувала увагу на тому, що після скасування Кабміном безкоштовного харчування для школярів початкових класів цю категорію учнів в області наразі безкоштовно харчують тільки  в Галицькому і Городенківському районах та м. Бурштині, але вартість сніданків там становить 5-6 гривень.

За дане рішення члени виконкому проголосували без зауважень. Ось тільки Андрій Дрань запропонував заборонити харчуватися в шкільних їдальнях стороннім особам.

Людмила СТЕПОВА

Фото: Lada.FM

Схожі матеріали за тегами: учні харчування безкоштовно

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: