Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші уточнюють збитки від паводку. Попередньо їх оцінюють у 104 млн гривень

Переглядів: 325

2 липня у Калуші відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого йшлося про ліквідацію надзвичайної ситуації, пов’язаної з проливними дощами 22-23 червня та підйомом рівнів річок.

Велика вода підтопила чимало будинків, домогосподарств, господарських будівель. Надзвичайникам доводилося евакуйовувати людей та блокувати потрапляння річкової води із Сівки у Домбровський кар’єр.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради Ігоря Головатчука, зазнали руйнування 42 об’єкти комунальної інфраструктури. Зокрема, пошкоджено дороги, мости, водозахисні і гідротехнічні споруди, каналізаційно-насосні станції, замулено русло річки. Для проведення відновлювальних робіт по даних об’єктах необхідно близько 104 млн гривень.

Для встановлення збитків, завданих дощами населенню, у місті було створені п’ять робочих груп, які з 25 червня здійснювали подворові обходи підтоплених домогосподарств у Калуші і селах ОТГ та складали відповідні акти.

Як повідомив міський голова Калуша Ігор Матвійчук, наразі акти підписуються і збираються заяви по завданих стихією збитках. Їх передадуть в Івано-Франківську  ОДА. Особливо серйозні збитки населенню завдані у Сівці-Калуській, де було підтоплено 120 будинків, Середньому Бабині 29 будинків, у Бабині Зарічному - 8, у Кропивнику - 6, у Мостищі – 5 і по 2 - у Вістові та Студінці, а також у мікрорайонах міста. Частина будинків зазнала суттєвих руйнувань.

За офіційною інформацією, Кабмін виділив Прикарпаттю на подолання наслідків паводку 480 млн гривень. Попередньо відомо, що 380 млн гривень будуть спрямовані на відновлення об’єктів інфраструктури, а близько 100 млн гривень планують спрямувати на відшкодування збитків населенню. Міська влада розраховує, що частину з цих коштів отримає і калуська громада.

Схожі матеріали за тегами: Калуш паводок збитки

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: