Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші відбудеться конкурс на посаду керівника Калуської ЦРЛ

Переглядів: 972

Міський голова Калуша Ігор Матвійчук видав 2 січня розпорядження «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директоракомунального некомерційного підприємства «Калуська центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад».

Відповідно до документа, на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства проведуть конкурс і наразі розпочато формування конкурсної комісії.

У розпорядженні зазначається, що подати свої кандидатури до складу конкурсної комісії можуть представники громадської ради при Калуській міській раді або особи, делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я чи у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності.

Термін подання кандидатур - до 17 січня 2019 року (включно).

Додамо, що рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області» Калуська міська і районна ради прийняли 27 грудня 2018 року. Обов’язки генерального директора до проведення конкурсу виконує головний лікар Калуської ЦРЛ Іван Красійчук.

Схожі матеріали за тегами: Калуська ЦРЛ конкурс посада керівник

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: