Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші відбувся другий земельний аукціон. Продали право оренди ділянки на вул. Івано-Франківській

Переглядів: 983

Сьогодні у Калуші відбулися земельні торги, на яких продали право оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Калуська міська рада виставила на торги право оренди земельної ділянки площею 0,0757 га на вул. Івано-Франківській терміном на 5 років.

Як повідомила ліцитатор Івано-Франківської аграрно-товарної біржі, заявки на аукціон подали троє учасників, проте участь в торгах взяли лише двоє.

Стартова ціна продажу була 10 266 гривень за рік оренди. Під час торгів один з претендентів запропонував підняти її до 15 тисяч гривень, а інший – до 25-ти. Оскільки більше пропозицій не було, то право оренди цієї земельної ділянки продали за 25 тисяч 152 гривні.

Відразу відбулося підписання протоколу. Тепер впродовж трьох днів переможець повинен сплатити річну оренду. Таку ж суму з урахуванням індексу інфляції він сплачувати і наступні чотири роки.

За словами начальника земельного відділу Калуської міської ради Володимира Мельника, це доволі приваблива земельна ділянка, тому він сподівався, що на право оренди буде більше претендентів і що продадуть його дорожче. Сума, за яку продали право оренди, становить всього 11% від нормативно-грошової оцінки цієї земельної ділянки. Та водночас він зазначив, що, можливо, це дасть поштовх бізнесу і буде створено декілька робочих місць.

При цьому посадовець додав, що через 5 років цей орендар матиме право на поновлення договору, а якщо збудує на цій землі якусь нерухомість, то у перспективі - і право на викуп.

Додамо, що це другий земельний аукціон у цьому році. 12 березня у Калуші відбулися перші торги з продажу права оренди земельної ділянки на вул. Павлика площею 14 сотих, передбаченої для будівництва промислових будівель та споруд. Стартова ціна продажу становила 28 тисяч гривень, а продали за 40 тисяч гривень.

 

Схожі матеріали за тегами: Земля торги право оренда

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: