Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші виділили чергову допомогу сім’ям, які потрапили у складні життєві обставини через карантин

Переглядів: 679

Виконавчий комітет Калуської міськради 23 червня розглянув питання про надання одноразових грошових допомог громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв’язку з негативними наслідками  поширення гострої респіраторної  хвороби СOVID-19.

Беручи до уваги подання Калуського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, допомоги виділили 9 громадянам, котрі через карантин опинилися в складних життєвих обставинах. Вони отримають від 500 до 2 тис. гривень. Загальна сума допомог становила 12 тис. 800 гривень. Трьом сім'ям у допомозі відмовили.

Як повідомила начальник управління соціального захисту населення Калуської міськради Любов Федоришин, враховуючи останнє рішення, такі допомоги отримали 25 сімей на суму 41 тис. 800 гривень.

Нагадаємо, що відповідно до розробленого Порядку допомогу в сумі до 2 тисяч гривень виплачують громадянам, які зареєстровані і проживають в Калуші та в населених пунктах, на які поширюються повноваження Калуської міської ради, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та на момент звернення за допомогою опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш допомоги сім'ї складні обставини

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: