Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші визначили переможців конкурсу для торгівлі пивом, квасом і морозивом

Переглядів: 552

20 травня управління економічного розвитку міста провело комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Відповідно до його результатів, у Калуші встановлять два пивних намети та облаштують вісім місць для торгівлі квасом і одне – для торгівлі морозивом.

Як повідомила заступник міського голови Калуша Руслана Вайда, загалом на  конкурс було виставлено 15 об’єктів, проте заявки надійшли на 12-ть об’єктів від 28 претендентів.

Як і в минулі роки, у Калуші пивні намети будуть розміщені на площі Героїв біля будинку №12 та на вул. Євшана біля будинку №6.

Торгувати пивом на березі Лімниці поблизу підвісного моста наразі бажаючих не було. Проте, за словами Руслани Вайди, це не останній конкурс, тож претенденти можуть з’явитися.

Базова ставка права оренди для розміщення пивних наметів становила 5000 гривень. Проте ажіотажу серед претендентів не було. На кожен об’єкт подавали заявки двоє підприємців. Під час конкурсу вони відійшли від базової ставки раптом на 100 гривень. У результаті пивом на пл. Героїв торгуватиме підприємець Галина Гадомська, а на вул. Євшана - Костянтин Гальчій.

Квасом у Калуші торгуватимуть у трьох місцях на вул. Б. Хмельницького - поруч із будинками №№19 і 30 та біля бази «555», у трьох на пр. Лесі Українки - поруч із будинками №№ 2а, 11б, 23 та в одному місці на вул. Дзвонарській біля будинку №5 і вул. Хіміків біля будинку №2.

При базовій ставці 1000 гривень підприємці пропонували 1010, 1030 і 1100 гривень. На окремі об’єкти суму підняли до 1150 гривень. У результаті переможцями по 8 об’єктах стали Віталій і Олег Старцуни.

Торгувати морозивом підприємцям пропонували на вул. Дзвонарській біля будинку №5; пр. Лесі Українки біля будинку №1 та поруч з  будинком №23 і на вул. Б. Хмельницького біля  будинку №30.

Проте конкурс відбувся лише за об’єктом на вул. Дзвонарській. На нього заявки надійшли від трьох підприємців. У результаті право на торгівлю морозивом виборола Дарія Уляк, яка запропонувала 1700 гривень при базовій ставці 1500 гривень.

На інші об’єкти конкурсу не було через відсутність претендентів.

Оплатити заявлені суми переможці повинні впродовж трьох днів. Розпочати свою діяльність вони зможуть відразу після виготовлення паспорта прив’язки та  укладення договору оренди із управлінням комунальної власності. Також підприємці зобов’язані дотримуватися відповідних карантинних приписів.

Термін оренди елементів благоустрою - до 1 листопада.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш конкурс торгівля пиво морозиво

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: