Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші визначили переможця конкурсу на кращий проєкт меморіального комплексу «Борцям за волю України» (ФОТО)

Переглядів: 386

Вчора, 9 лютого, у Калуші відбувся відкритий архітектурний конкурс на кращий проєкт меморіального комплексу «Борцям за волю України».

Метою конкурсу було виявлення кращої планувальної, пластичної і естетично-художньої концепції меморіального комплексу «Борцям за волю України» та прилеглої до нього території на бульварі Незалежності., інформує «Калуш ФМ».

 До конкурсу було допущено 4 проєктні пропозиції. З презентаціями своїх робіт виступили автори двох з них. Зокрема свій проєкт представили архітектор Петро Пострильоний і скульптор Ігор Семак, а також Степан Дутчин і А. Антонов.

Як розповів Петро Пострильоний, основа їхньої композиція має форму підкови, що дає можливість кругового огляду. У центрі меморіального ансамблю – скульптура Матері-України. Також композицію доповнюватимуть барельєфи історичних постатей. Матеріал виконання – бетон, мармур, граніт.

Степан Дутчин і А. Антонов запропонували менш помпезний проєкт і кілька скульптурних варіантів на вибір з бронзи і граніту. Пропозицією Степан Федоріва була кінна скульптура.

Члени конкурсної комісії та присутні в залі мали можливість задати авторам запитання та надати пропозиції. Більшість схилялися до проєкту, запропонованого Ігорем Семаком і Петром Пострильоним, але з певними корективами.

За результатами конкурсу обрали переможців: І місце – проєкт І. Семака та П. Пострильоного, ІІ місце – проєкт С. Дутчина і А. Антонова, ІІІ місце – проєкт С. Федоріва.

Як повідомив міський голова Андрій Найда, переможці будуть нагороджені преміями:  за перше місце – 20 тис. гривень, друге – 7 тис. гривень, третє – 3 тис. гривень.

 

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш меморіальний комплекс проєкт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: