Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші впродовж двох днів триватиме інвестиційний форум

Переглядів: 207

З метою висвітлення інвестиційного та зовнішньоекономічного потенціалу, розвитку економіки,  популяризації  міста, а також активізації співпраці між суб’єктами  господарювання Калуша та міською владою 10-11 вересня  у Калуші проходитиме інвестиційний форум «Калуш-інвест 2019».

Форум відбувається у рамках реалізації заходів  меморандуму про співпрацю між Калуською міською радою та громадською організацією «ІНВЕСТ», який був укладений 21 лютого 2019 року.

Мета Інвестиційного форуму Калуша — сприяння залученню інвестицій в Калуш, збільшення робочих місць, перетворення міста в індустріальний центр Західної України, інформує пресслужба Калуської міськради.

Участь у форумі візьмуть близько 100 учасників. Серед них запрошені представники консульських і дипломатичних представництв, торгово-промислових палат та торговельних представництв міжнародних компаній, а також представники українського бізнесу.

Основою форуму стане представлення інвестиційного паспорта Калуша на англійській та українській мові, а також інвестиційного порталу міста http://investkalush.if.ua, на якому розміщена інтерактивна карта об’єктів інвестування з вільними земельними ділянками, виробничою нерухомістю, придатною для інвестування, інвестиційними пропозиціями.

Проходитиме форум в готельно-ресторанному комплексі  «Чорногора».

Такі промоційні набори отримає кожен учасник форуму «Калуш-інвест 2019».
 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ініестиційний форум

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: