Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші взялися за формування бюджету на наступний рік

Переглядів: 1181

Відповідно до розпорядження міського голови уже створена робоча група.

15 вересня міський голова Ігор Матвійчук видав розпорядження про організацію роботи щодо формування проекту бюджету м. Калуша на 2018 рік.

 Відповідно до розпорядження утворена робоча група, яку очолив сам Ігор Матвійчук. Заступниками керівника робочої групи є начальник фінансового управління міської ради Леся Поташник та за згодою голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики Юрій Тимків, секретарем - заступник начальника фінансового управління міської ради-начальник бюджетного відділу Оксана Семаньків. Окрім того, до робочої групи включені заступники міського голови, секретар міськради, керуюча справами виконкому та вісім начальників управлінь Калуської міської ради.

Усіх учасників бюджетного процесу зобов’язано забезпечити виконання заходів щодо підготовки проекту бюджету м. Калуша на 2018 рік та подати у фінансове управління  перелік об’єктів, капітальні видатки на які у наступному році планують проводити за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету.

Координація роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покладені на фінансове управління міської ради.

Фото: wikiwand.com

Схожі матеріали за тегами: калуш бюджет2018

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: