Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші з листопада знижується тариф на воду і водовідведення

Переглядів: 2035

Сьогодні, 26 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Калуської міськради розглянули питання про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання і централізованого водовідведення комунальному підприємству «Калуська енергетична компанія» Калуської міської ради на 2021-2022 роки.

Як повідомив начальник УЖКГ Калуської міської ради Юрій Рекунов, який доповідав із цього питання, затверджується тариф новій компанії, яка надаватиме ці послуги з 1 листопада замість КП «Водотеплосервіс».

Тарифи, за словами посадовця, розраховувалися відповідно до нормативних документів. Всі необхідні процедурні моменти були дотримані.

У результаті водопостачання з листопада коштуватиме 13,30 грн (з ПДВ) за 1 куб. м, а водовідведення – 16,36 грн (з ПДВ).

Тобто загалом за кубометр води і водовідведення калушанам доведеться платити «Калуській енергетичній компанії» 29,66 грн.

Як зазначив міський голова Андрій Найда, зі складової тарифу забрали оплату кредиту, його оплачуватимуть з міського бюджету. Тобто зроблено все, щоб тариф був нижчим.

Додамо, що дотепер калушани за водопостачання і водовідведення платили «Водотеплосервісу» 37,20 грн за куб. м. Тобто ця послуга з 1 листопада подешевшає на 20%.

Схожі матеріали за тегами: Калуш вода тариф зниження

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: