Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші з нагоди Дня незалежності оголосили онлайн-конкурс фото- та відеоробіт

Переглядів: 1143

З нагоди Дня незалежності управління культури, національностей і релігії Калуської міської ради оголосило онлайн-конкурс фото- та відеоробіт під назвою «Одягни вишиванку – свого роду оберіг».

Метою конкурсу є відродження і збереження традицій української народної культури та її сучасного бачення українцями, автентичного фольклору, пошук нових стилів, стимулювання творчої роботи, популяризація української вишивки, як унікального феномену культурного надбання українського народу, інформує Калуська міська рада

Для участі у конкурсі потрібно надіслати власне чи спільне фото або відео у вишиванках, вказавши особисті дані, контактний номер телефону та короткий опис про подію на електронну адресу Комунального закладу «Палац культури «Юність» ynist_@ukr.net, а також на сторінку Палацу культури «Юність» у соціальній мережі Facebook.

Надсилаючи свої роботи учасники автоматично надають згоду організатору конкурсу на використання та зберігання наданих матеріалів та їх подальшу публікацію, а також згоду з умовами конкурсу.

Кожен учасник має право подати на конкурс не більше 3 (трьох) робіт. Учасники підтверджують та гарантують, що вони є авторами надісланих робіт та фактом участі у конкурсі не порушують авторських прав третіх осіб. Якщо фоторобота буде відібрана для виготовлення друкованої продукції, учасники повинні надати її в належній якості.

Конкурс триватиме з 1 по 15 серпня 2020 року.

Переможців визначатимуть у таких номінаціях:

- краща установа у вишиванках;

- краща чоловіча вишиванка;

- краща жіноча вишиванка;

- краща дитяча вишиванка;

- краща старовинна вишиванка;

- найбільша родина у вишиванках;

- найоригінальніша вишиванка.

Переможців конкурсу нагородять подяками та сувенірною продукцією.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш День незалежності онлайн-конкурс

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: