Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші з понеділка розпочинається опалювальний сезон

Переглядів: 1037

Міський голова Калуша Ігор Матвійчук видав 13 жовтня розпорядження «Про  початок  опалювального сезону 2020-2021 років в місті Калуші».

У зв’язку зі встановленням середньодобової температури повітря нижче +8 С° протягом 3 діб комунальному підприємству «Водотеплосервіс» (Ігор Яковина), Державному підприємству  «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» (Сергій Соловій), Товариству з обмеженою відповідальністю «Калуштеплоенерго» (Ігор Піцик) з 16 жовтня  необхідно розпочати поетапне заповнення теплових мереж та доведення до робочих параметрів технологічного обладнання (включення мережевих насосів).

Відповідно до розпорядження, КП «Водотеплосервіс» зобов’язане подати теплоносій від квартальних котелень до житлових масивів міста та дошкільних, шкільних  навчальних  закладів і лікарні міста з 19 жовтня.

Так само з 19 жовтня повинна розпочати подачу теплоносія в житлові масиви та до об’єктів соціального і культурного побуту міста «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА».

ТзОВ «Калуштеплоенерго» теплоносій на об’єкти соціальної інфраструктури міста повинно подати з 19 жовтня, а ось до КП «Калуська центральна районна лікарня» - з 16 жовтня.

Керівники управляючих компаній багатоквартирними будинками ТзОВ «Теплодім» (Василь Фурда), ТзОВ «М-Монтаж» (Ігор Майко), ТзОВ «Комфорт Дім» (Тарас Підлужний), а також керівники комунальних підприємств, закладів та установ міста зобов’язані організувати роботи із заповнення теплових мереж  житлових будинків з 16 жовтня, а подачу теплоносія з 19 жовтня.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш опалення сезон

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: