Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші за стандартами «Нової української школи» навчатимуться 794 першокласники

Переглядів: 1565

Калуські школи вже готові до початку нового навчального року. Особлива увага цьогоріч приділялася не лише ремонту приміщень, а ще й створенню необхідних умов у класах, де навчатимуться першачки.

Як повідомила «Калуш ФМ» начальник управління освіти Ірина Люклян, класи, де навчатимуться першокласники, відповідно до вимог «Нової української школи» розбиті на зони: навчальну та ігрову, є робоче місце вчителя та куточки для бібліотеки і дидактичних матеріалів. Єдине, чого ще не вистачає, то це нових парт і підручників.

За словами Ірини Люклян, кошти на одномісні парти давно проплачені, але фабрики не встигають їх робити, тому меблі завозитимуть впродовж вересня. А до цього часу у класах поставлять ті, що були придбані раніше.

Щодо нових підручників для учнів перших класів, то їх обіцяють завезти до 15 вересня.  

Загалом калуські школи цьогоріч орієнтовно очікують прийняти 794 першокласники. Це 29 класів. У минулому навчальному році першачків було 28 класів і 720 школяриків.

Начальник управління освіти також додала, що на капітальні ремонти закладів освіти витрачено понад 6 млн грн, окрім того, із бюджету міста виділено близько 2 млн грн на придбання меблів і комп’ютерної техніки. Близько 2 млн грн освітньої субвенції на придбання меблів, комп’ютерної техніки і дидактичних матеріалів Калуш отримав і від держави.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш першокласники

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: