Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші зареєстрували петицію з вимогою припинити вирубку лісу у Підгірках

Переглядів: 670

У серпні 2019 року на сайті Калуської міської ради повідомили, що 8 га лісу у мікрорайоні Підгірки уражені шкідником – короїдом, тому всі дерева тут мають вирубати.  

Згодом у Калуській міській раді повідомили, що станом на 15-те січня вирубали понад 3 га лісу.

За інформацією калушанина Віктора Пазухіна, 4-го лютого на місце вирубки лісу прибули місцеві жителі та екоактивісти з громадської організації «Грінпіс-Карпати».  Пазухін повідомляє, що лісники зрізали здорові дерева, тому на місце рубки приїхала перша заступниця міського голови Калуша Галина Романко.

Як повідомляє Пазухін, Романко пообіцяла, що найближчі 2 місяці ліс різати не будуть. За цей час у Калуській міській раді повинні розібратись з цією ситуацією.    

Також Пазухін звинувачує лісників у тому, що вони понад 10 років належно не доглядали ліс у Підгірках.

Тим часом, 4-го лютого, на сайті «Єдиної системи електронних петицій» зареєстрували петицію  «Зупинити суцільну вирубку соснового лісу у Підгірках».

Її автором є калушанин Володимир Луговий. Він пише, що «мікрорайон Підгірки є постійною зоною затоплення, а дана лісова ділянка знаходиться вище житлового масиву.  Отже її вирубка може призвести у дощову пору до затоплення житлових будинків та присадибних ділянок».

Також калушанин вимагає «провести санітарну чистку лісу і ввести дворічний мораторій на суцільну вирубку даної лісової ділянки, скликати повторну комісію з даного питання і залучити до неї мешканців району Підгірки та представника громадської організації «Грінпіс-Карпати».

 

Схожі матеріали за тегами: петиція підгірки пазухін ліс

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: