Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші зросли надходження акцизного податку від продажу алкоголю й цигарок

Переглядів: 400

3 березня під головуванням першого заступника міського голови Калуша Галини Романко відбулося засідання робочої групи з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

На засіданні робочої групи детально проаналізували надходження коштів від сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами загалом та в розрізі основних платників, зокрема тих, які збільшили надходження цього податку у 2020 році, а також таких, які з певних причин допустили їх зменшення, повідомляє пресслужба Калуської міськради.

За 2 місяці цього року надходження до місцевого бюджету від сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами склали 3312,2 тис. грн, що на 316,4 тис. грн (110,6%) більше, ніж у відповідному періоді минулого року (2995,8 тис. грн) та на 212,2 тис. грн більше від планових показників, що становить 106,8%.

Крім того, за цей період до місцевого бюджету надійшло 52,3 тис. грн від сплати  штрафних санкцій за порушення законодавства у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, накладених Головним управлінням  Державної податкової служби України в Івано-Франківській області на суб’єктів господарювання.

На засіданні робочої групи також розглянули  питання щодо  нормативно-правової  бази акцизного податку у 2020 році.

Робоча група і надалі працюватиме із суб’єктами господарювання щодо належної і прозорої сплати акцизного податку із роздрібної торгівлі підакцизними товарами (алкогольними напоями та тютюновими виробами).

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш акцизний податок надходження

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: