Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші зросли надходження податку на нерухоме майно

Переглядів: 605

5 березня  під головуванням першого заступника міського голови Калуша Галини Романко відбулося засідання комісії з забезпечення своєчасності та повноти сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

На засіданні проаналізували надходження від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2 місяці 2019 та 2020 років. Проведений аналіз показав збільшення цьогорічного показника  на 16,7% або на 186,9 тис. грн у порівнянні із відповідним періодом минулого року, повідомляє пресслужба Калуської міськради.

На 51,3 тис. грн або на 4,9% зросли надходження від слати податку юридичними особами за нежитлову нерухомість.

Більше ніж утричі зросли надходження від сплати вищевказаного податку фізичними особами за житлові та нежитлові об’єкти нерухомості  і становили 116,1 тис. грн та 97,2 тис. грн відповідно.

Однією із причин росту вищевказаних показників є ріст мінімальної заробітної плати, відносно якої здійснюється нарахування даного податку, оскільки ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості для юридичних осіб залишились на рівні 0,5% (за винятком будівель фінансового обслуговування).  Так, плата за 1 м2 зросла із 20,87 грн до 23,62 грн для юридичних осіб та  із 18,62 грн до 20,87 грн для фізичних осіб.

На засіданні комісії також  були розглянуті  питання щодо механізму розрахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, проаналізовано розмір ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які застосовуються у населених пунктах, що приєдналися до Калуської міської об’єднаної територіальної громади, обговорено проблемні питання, які виникають під час адміністрування вищевказаного податку, а  також  визначені основні завдання щодо покращення роботи  із надходження коштів.

Схожі матеріали за тегами: Калуш податок нерухоме майно надходження

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: