Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші зросли надходження від податку на нерухоме майно

Переглядів: 579

3 грудня під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулося підсумкове засідання комісії з забезпечення своєчасності та повноти  сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

На засіданні проаналізували надходження від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 11 місяців 2018-2019 років. Проведений аналіз показав збільшення цьогорічного показника  на 14,9% або на 852,8 тис. грн у порівнянні із відповідним періодом минулого року, повідомляє пресслужба Калуської міськради.

Майже удвічі зросли надходження від сплати вищевказаного податку юридичними особами за житлові об’єкти нерухомості.

На 407,9 тис. грн або на 9,6% зросли надходження від слати податку юридичними особами  за  нежитлову нерухомість.

Однією із причин росту вищевказаних показників є ріст мінімальної заробітної плати, відносно якої здійснюється нарахування даного податку, оскільки ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості для юридичних осіб залишились на рівні 0,5% (за винятком будівель фінансового обслуговування), однак зросла  плата за 1 кв. м із 18,62 грн. до 20,87 грн.

У порівнянні із 11 місяцями 2018 року зросли на 255,3 тис. грн. надходження від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичними особами за нежитлові приміщення.

Також відбувся ріст на 174 тис. грн. або 134,0% надходжень від сплати вищевказаного податку фізичними особами за об’єкти житлової  нерухомості.

До завершення року залишилися мізерні суми несплаченого податку нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Тож калушан просять не зволікати та сплатити  цей податок.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш нерухоме майно податок надходження

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: