Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У калуських гімназистів 14 перемог на обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт

Переглядів: 1169

     На ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України гімназія представила 14 робіт. Відрадно, що всі гімназисти, які брали участь у конкурсі, стали переможцями.

Учні гімназії здобули 6 перших місць, 6 – других і 2 – третіх. Декотрі з них захищали і по дві роботи, повідомляє Калуська гімназія.

Серед переможців:

- Катерина Коршинська, учениця 7(11) класу – відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, наукова секція «Літературна творчість» – І місце (науковий керівник Федоришин Л.П.);

- Катерина Коршинська, учениця 7(11)-А класу – відділення технічних наук, наукова секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» – І місце (науковий керівник Бігун З.М.);

- Олена Прокоф’єва, учениця 7(11)-Б класу – відділення екології та аграрних наук, наукова секція «Екологія» – І місце (науковий керівник Лойош Г.П.);

- Катерина Бабй, учениця 7(11)-Б класу – відділення екології та аграрних наук, наукова секція «Агрономія» – І місце (науковий керівник Лойош Г.П.);

- Софія Кучер, учениця 6(10)-А класу – відділення хімії та біології, наукова секція «Загальна біологія» – І місце (науковий керівник Лойош Г.П.);

- Юрій Стасюк, учень 5(9)-В класу – відділення фізики і астрономії, наукова секція «Астрономія та астрофізика» – І місце (науковий керівник Бігун З.М.);

- Катерина Бабій, учениця 7(11)-Б класу – відділення хімії та біології, наукова секція «Психологія» – ІІ місце (науковий керівник Лойош Г.П.);

- Марта Гаврилюк, учениця 6(10)-А класу – відділення соціальних наук, наукова секція «Педагогіка» – ІІ місце (науковий керівник Півторак В.Р.);

- Анна Фединич, учениця 6(10)-А класу – відділення історії, наукова секція «Етнологія» – ІІ місце (науковий керівник Дороніна О.Р.);

- Анна Шинкар, учениця 6(10)-А класу – відділення філософії та суспільствознавства, наукова секція «Правознавство» – ІІ місце (науковий керівник Забавська О.І.);

- Назарій Бабій, учень 7(11)-Б класу – відділення комп’ютерних наук, наукова секція «Мультимедійні системи» – ІІ місце (науковий керівник Дуркало Г.В.);

- Тарас Козар, учень 7(11)-Б класу – відділення хімії та біології, наукова секція «Зоологія, ботаніка» – ІІ місце (науковий керівник Лойош Г.П.);

- Яна Данів, учениця 6(10)-А класу – відділення філософії та суспільствознавства, наукова секція «Теологія, релігієзнавство, історія релігій» – ІІІ місце (науковий керівник Дороніна О.Р.);

- Андрій Левицький, учень 6(10)-А класу – відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, наукова секція «Українська література» – ІІІ місце (науковий керівник Півторак В.Р.).

Вітаємо переможців та їхніх наставників!

 

 

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш гімназія переможці МАН

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: