Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У калуських школах ремонтують футбольні і баскетбольні майданчики, а в садочках – ігрові (ФОТО)

Переглядів: 442

 Всі заклади загальної середньої освіти Калуша розпочали підготовку до нового навчального року.

Як розповіла «Калуш ФМ» начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, цього року на капітальні ремонти із міського бюджету виділили трохи менше коштів, ніж зазвичай. Пов’язано це з тим, що відбулися зміни в законодавстві і тепер перш ніж розпочати капітальний ремонт в будівлі будь-якої школи, треба зробити енергетичний аудит приміщення і отримати енергетичний сертифікат. У сертифікаті якраз вказується перелік ремонтних робіт, які необхідні першочергово. Наразі провели сертифікацію 70% закладів. Частину з них зробили це за кошти міського бюджету, а п’ять закладів (ЗОШ №4, №6, ліцей №2 та садочки «Золотий ключик» і «Ластівка») – за грантові. Відповідний грант виграло управління економічного розвитку міста.

За словами Ірини Люклян, оскільки управління освіти не знало, чи отримають заклади до початку літа ці сертифікати, то запланувало капітальні ремонти не у будівлях, а на територіях. До прикладу, у школах №1 та №7 – капітальний ремонт футбольних майданчиків, у школі №3 – завершення баскетбольного майданчика, де подушку зробили ще минулого року, а покриття і решту – вже цього. Також вже завершений ремонт стадіону у школі №6.

Запланований і благоустрій територій та встановлення у школах пандусів, бо вони ще є не у всіх. У дошкільних закладах здійснюється капітальний ремонт павільйонів та ігрових майданчиків, у «Золотому ключику» заасфальтували територію. Завершили встановлення нової огорожі у «Струмочку», дві сторони якої зробили у минулому році. Загалом на капремонти у бюджеті передбачили близько 5 млн гривень і наразі 1 млн 660 тис. гривень вже профінансували.

За інформацією управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради, роботи з капітального ремонту баскетбольного майданчика з влаштуванням штучного покриття у ЗОШ №3 виконувало товариством з обмеженою відповідальністю «ЗАХІД-МАЙСТЕРФАЙБР».

А підприємець Михайло Найда робив капітальний ремонт штучного покриття міні-футбольного поля у ЗОШ №1.

У міському бюджеті також передбачено 1 млн 140 тис. гривень на поточні ремонти та  понад 1 млн гривень на придбання матеріалів для ремонтів, які виконуються працівниками самих закладів.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш освіта ремонти

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: