Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській громаді продовжують здійснювати роботу з благоустрою території (ФОТО)

Переглядів: 311

Комунальні підприємства Калуської громади продовжують здійснювати роботу з благоустрою території.

Так, за минулий день, 20 червня, КП «КАЛУШАВТОДОР» проведено ямковий ремонт асфальтобетонного покриття із застосуванням гудронатора на Каракая та гарячим асфальтобетоном – на вул. Малицької. На вулицях Євшана та Грушевського встановлювали бардюри, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Продовжували фарбування металевої огорожі на середній полосі на вул. Б.Хмельницького. У селі Студінка здійснено профілювання та підсипку щебенем доріг, поглиблення водовідвідної канави – в с. Боднарів.

Також щодня триває покіс газонів у скверах й на вулицях міста, догляд за квітниками, живоплотом, хвойниками, очищення доріжок, площ, скверів та урн, прибирання доріг міста спецавтомобілем Джонсон.

Працівники КП «Калуська енергетична компанія» вчора здійснювали чистку каналізації на вулицях Коновальця, Євшана, Молодіжна, Хіміків.

Завершили ремонт водопровідної мережі на вул. Каракая та продовжили роботи на тепловій мережі на вул. Б. Хмельницького й ремонт запірної арматури, діаметром 400 мм, в тепловій камері №7. Фахівцями з КВПіА виконано ряд робіт на трьох підкачувальних насосних станціях №№4, 24, 2 та монтаж кабелів й електрообладнання у приміщенні диспетчерської служби і на вул. Об’їзній, 8.

Схожі матеріали за тегами: Калуш благоустрій

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: