Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській громаді відзначили волонтерів

Переглядів: 148

З початком повномасштабного вторгнення велику справу взяли на себе волонтери Калуської громади. І сьогодні вони не полишили своєї благородної діяльності: на фронт їдуть автівки і дрони, спорядження, усе необхідне для наших Захисників, і навіть більше: приємні дарунки, продукти харчування, щоб поліпшити настрій, підтримати бойових дух наших Захисників.

З нагоди Дня подяки волонтерам, який відзначили 20 квітня, під час пленарного засідання 64-ї сесії Калуської міської ради подякували волонтерам, громадським організаціям, колективам, які активно допомагають фронту.

За активну підтримку рідного Українського народу у відчайдушній боротьбі проти російських окупантів, допомогу підрозділам Збройних Сил України і вимушеним переселенцям нагородили грамотою 52 колективи. Зокрема, 7 колективів із закладів культури громади, 21 – заклади загальної середньої освіти, 10 – заклади дошкільної освіти, 3 – заклади позашкілля. На початку повномасштабного вторгнення у кожному з них діяв, фактично, окремий волонтерський центр. І нині вони не полишають справи допомоги українським воїнам і людям, які потерпіли від воєнних дій.

Грамоти отримали окремі волонтери, релігійні, спортивні організації, учасники волонтерських проєктів, а також громадські спільноти, організації та благодійні фонди, серед яких: «БФ «Волонтерський рух «Калуш 911», «Калуські супчики», «Молодь у дії», «Калуський тил», «Калуські бджілки», «Національна скаутська організація України – Пласт Станиця Калуш», «Там, де ти», «Націократи», громадський рух «Об’єднані», «Крила підтримки», СУМ, «Пацики на моциках», «Чисті серця Калуш», «Союз Українок», «Волонтери добра», «Калуш АРМ», «Щит надії», «Тризуб імені Степана Бандери» та ін., а також підприємства, старостинські округи.

Шана всім, хто у часі війни долучається до боротьби, працює на перемогу!

Схожі матеріали за тегами: Калуш волонтери

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: