Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській громаді виплачуватимуть допомоги військовослужбовцям, які отримали поранення, а також сім’ям померлих та зниклих безвісти

Переглядів: 173

Війна, на жаль, продовжується. І все частіше тут, у тилу, відчуваємо її наслідки. А що вже й казати про тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу Україну на полі бою...

Багато Героїв ми вже втратили. І щоб хоч на трохи допомогти сім’ям загиблих – з бюджету Калуської громади виділяються по 100 тис. гривень.

«А є багато таких, хто отримав поранення. Є й такі, що числяться серед зниклих безвісти. І про всіх цих відважних воїнів та їхні сім’ї ми повинні також подбати», – написав у соцмережі Facebook Калуський міський голова Андрій Найда.

Тому вчора виконавчий комітет ухвалив рішення, які важливі для сімей захисників нашої батьківщини.

Одним із них затвердили Порядок надання одноразових грошових допомог військовослужбовцям, які отримали поранення. Відтепер наші захисники, які отримали важке поранення, внаслідок чого втратили кінцівки або внутрішній чи зовнішній орган тіла, та потребують додаткового оперативного втручання можуть розраховувати на фінансову підтримку в розмірі до 100 тис. гривень, а у випадку важкого поранення без втрати перелічених органів, і також потребують додаткового оперативного втручання – до 50 тис. гривень. Зазначена допомога виплачується одноразово, незалежно від кількості проведених  лікувань внаслідок  отриманого поранення. 

Ще одне рішення надасть можливість отримати допомогу в розмірі 50 тис. гривень сім’ям померлих військовослужбовців та зниклих безвісти.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЗСУ допомоги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: