Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській громаді запроваджують суспільно корисні роботи

Переглядів: 212

За час повномасштабного вторгнення чимало людей по всій Україні, а зокрема і в нашій громаді за різних причин залишилися безробітними. Наслідки такої ситуації несприятливі як для населення так і для економіки нашої країни. Для підтримки людей, а також і для стабільного економічного середовища у громаді впроваджуються суспільно корисні роботи для працездатних осіб.

Виконавчим комітетом Калуської міської ради ухвалено рішення про організацію суспільно корисних робіт у громаді, згідно з яким комунальні підприємства та установи КМР, ГО та компанії долучаються до загальної справи, адже фінансування робіт – обов’язок роботодавця, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Відрадно, що ті види робіт, що обрані замовниками, в тій чи іншій мірі спрямовані на допомогу Захисникам, вразливим категоріям населення та на збереження екології.

Нових працівників чекає КП «Екоресурс», ГО «Реабілітаційний центр ветеранів війни «4.5.0. ПРИКАРПАТТЯ», ТОВ «НОВИЙ СТИЛЬ», Калуський геріатричний центр КМР, Управління комунальної власності КМР.

Схожі матеріали за тегами: Калуш суспільно корисні роботи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: