Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській міській раді дали відповідь на петицію щодо поводження зі сміттям у Калуші

Переглядів: 522

15 серпня цього року калушанка Ольга Грищук зареєструвала електронну петицію, яка називається «Щодо необхідності реформування системи поводження із ТПВ у Калуші».

Авторка петиції просила Калуську міську раду зокрема забезпечити роздільний збір твердих побутових відходів, зменшити обсяг відходів, що забороняються на сміттєзвалищі та заохочувати компостування.

Петицію підписали 156 людей. А 8-го листопада у Калуській міській раді дали відповідь на петицію.

У відповіді просто суха статистична інформація про те, скільки у Калуші сміттєвих контейнерів та скільки калушан забезпеченні вивезенням сміття.

У відповіді також йдеться, що у Калуші запроваджено роздільний збір побутових відходів та розмішено 190 контейнерів по збору ПЕТ пляшки, 152 – по збору паперу та 152 контейнери по збору склобою. Однак, як йдеться у відповіді, через низьку свідомість населення та недостатню просвітницьку роботу, калушани всі ці контейнери заповнюють побутовими відходами. Окремо збирається тільки ПЕТ-пляшка, тобто пластик. 

На сайті «Єдиної системи місцевих петицій» підписано, що авторкою відповіді є заступниця міського голови Калуша Руслана Вайда.

Фото: Нафтохімік-Калуш

 

 

Схожі матеріали за тегами: петиція калуш відходи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: