Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській міській раді відповіли на петицію про встановлення у місті датчиків вимірювання шкідливих викидів з онлайн моніторингом

Переглядів: 548

24 жовтня калушанка Леся Мартиненко зареєструвала електронну петицію «Встановлення датчиків вимірювання шкідливих викидів та онлайн моніторинг в межах міста Калуша».

Ця петиція набрала необхідну кількість підписів калушан для того, щоб на неї відповіла Калуська міська рада. Відповідають на ті петиції, які набрали 150 підписів і більше.

У своїй петиції Леся Мартиненко нагадала, що після аваріїї на підприємстві "Карпатнафтохім", яка сталася у січні 2019 року, в межах міста Калуш не провели жодних екологічних досліджень, з метою з'ясування впливу аварії на екологічну ситуацію в Калуші. Тому, калушанка та ті, що підтримали її петицію вимагають у Калуської міської ради встановлення датчиків вимірювання шкідливих викидів в повітря в межах міста з он-лайн моніторингом.

На петицію згідно цієї інформації, яка з’явилась на сайті «Єдиної системи місцевих петицій» особисто відповів міський голова Калуша Ігор Матвійчук.

Мер відповів, що «питання встановлення датчиків вимірювання шкідливих викидів та онлайн моніторингу якості атмосферного повітря у місті вивчається».

Також Матвійчук пише, що чиновники Калуської міської ради уже зустрічались з представником фірми, який пропонував встановлення та обслуговування датчиків онлайн моніторингу якості атмосферного повітря.

Наразі, за інформацією міського голови Калуша, цю пропозицію будуть вивчати та в наступному році у міському бюджеті  можливо закладуть кошти на придбання та обслуговування системи  вимірювання шкідливих викидів в повітря.

Також у відповіді Матвійчук нагадав, що у 208 році у Калуші на конкурс Бюджету участі подавли проект «Автоматичний дистанційний онлайн моніторинг якості атмосферного повітря та води в Калуші». Але за цей проект не проголосувала достатня кількість калушан для того, щоб його профінансували та втілили у життя.

Фото: 1news

Схожі матеріали за тегами: петиція калуш карпатнафтохім мартиненко

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: