Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській РДА обговорили надання соціальних послуг у місцевих громадах (ФОТО)

Переглядів: 343

16 лютого під керівництвом  заступниці голови Калуської РДА Ярослави Гасяк відбулася нарада з представниками територіальних громад, на якій обговорили важливі питання, що стосуються надання соціальних послуг у місцевих громадах.

У нараді взяли участь в. о. начальниці управління соціального захисту населення РДА Людмила Перетятко і заступниця начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Мазур, з посиланням на РДА повідомляє «Калуш ФМ».

Ярослава Гасяк наголосила на необхідності надання соціальних послуг у місцевих громадах, адже повноваження у соціальній сфері, згідно з реформою децентралізації, мають бути максимально наближені до отримувачів цих послуг.

«Наше з вами завдання так організувати роботу, щоби громадяни отримували якісні соціальні послуги. Забезпечення належного рівня життя мешканців громад – першочергове завдання органів місцевого самоврядування. Адже отримання і надання якісних послуг не залежно від того, у сільській чи міській місцевості проживає людина, – основна мета децентралізації», – звернулася до представників громад Ярослава Гасяк і додала, що, в свою чергу, районна державна адміністрація готова й надалі надавати консультативну, організаційну та роз’яснювальну допомогу територіальним громадам. 

Людмила Перетятко і  Наталія Мазур детально поінформували про актуальні питання соціального захисту населення в територіальних громадах.

Ярослава Гасяк запевнила, що керівництво райдержадміністрації всіляко сприятиме у вирішенні проблемних питань і ветеранів та учасників АТО/ООС. Мова, зокрема, йшла про заходи, спрямовані на соціальний захист ветеранів та учасників АТО/ООС, передбачені програмами, що фінансують за кошти обласного бюджету та бюджетів територіальних громад. Також на нараді обговорили напрямки державної програми підтримки ветеранів війни АТО/ООС (питання забезпечення житлом, санаторно-курортне забезпечення та психологічна реабілітація, соціальна і професійна адаптація ветеранів війни).

Крім того, на нараді йшлося і про організацію роботи з питань запобігання домашнього насильства та порушено актуальні питання соціального захисту вразливих верств населення.

Схожі матеріали за тегами: Калуська РДА соціальні послуги нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: