Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській РДА обговорили організацію та проведення олімпіад (ФОТО)

Переглядів: 269

8 жовтня під керівництвом першої заступниці голови РДА Оксани Канюки відбулася нарада з начальниками управлінь і відділів освіти територіальних громад району.

У нараді взяли участь начальниця управління  соціально-економічного розвитку території райдержадміністрації Марія Мельник та в. о. начальниці відділу освіти управління соціально-економічного розвитку території РДА Оксана Савчук, повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на РДА.

Під час наради наголосили на важливості вакцинації освітян. Також звернули увагу освітян на дотримання необхідних санітарно-епідеміологічних заходів у навчальних закладах, спрямованих на протидію коронавірусної інфекції.

Основну увагу на нараді приділили обговоренню питання проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

В. о. начальниці відділу освіти управління соціально-економічного розвитку території РДА Оксана Савчук надала рекомендації щодо організації та проведення олімпіад.

Крім того, обговорили нову модель проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад на рівні закладу освіти, територіальної громади та району, а також зональне об’єднання громад у межах районів. Згідно з наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА затверджено загальне зональне об’єднання територіальних громад. Калуський район включає чотири зональні об’єднання.

Під час наради відбувся активний діалог, усі учасники отримали відповіді на основні питання щодо проведення масових заходів з учнями у карантинних умовах.

Схожі матеріали за тегами: Калуська РДА нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: