Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській РВА відбулась нарада щодо мобілізації

Переглядів: 281

Учора, 26 лютого, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Шикеринець провів робочу нараду щодо проведення заходів з мобілізації на території району.

Нарада відбулась за участю представників Калуського РТЦК та СП, керівників територіальних громад району і посадових осіб органів місцевого самоврядування, відповідальних за ведення військового обліку, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську РДА.

Під час наради обговорили спільний алгоритм дій щодо виконання визначених завдань із призову мобілізаційних ресурсів та напрацювали спільні механізми щодо покращення цієї роботи.

Іван Шикеринець наголосив усім присутнім про необхідність систематичної, постійної співпраці між органами місцевого самоврядування і Калуським РТЦК та СП щодо оповіщення і своєчасного прибуття військовозобов’язаних.

«Два роки повномасштабної війни на території України. Наша держава ефективно стримує агресію росії, а наші захисники дають гідну відсіч ворогу на полі бою. Але щоб перемогти, маємо робити все можливе для підтримки української армії та поповнення лав Збройних Сил України», –  зазначив Іван Шикеринець.

У ході наради присутні отримали актуальну інформацію щодо подальшої роботи з питань мобілізації, а також мали можливість у форматі діалогу з’ясувати окремі питання та отримати всі необхідні роз’яснення.

Схожі матеріали за тегами: мобілізація РДА нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: