Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській ЦРЛ капітально відремонтували харчоблок (ФОТО)

Переглядів: 395

Харчоблок Калуської ЦРЛ, який впродовж років був у надзвичайно жалюгідному стані, врешті вдалося відремонтувати.

Як повідомив генеральний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук, ремонту харчоблок потребував віддавна, але не вистачало коштів, бо щоразу знаходилися якісь інші нагальні потреби. Робили його поетапно. Спершу у минулому році відремонтували дах, на що з міського бюджету виділили 200 тисяч гривень, відтак цьогоріч взялися за ремонт вентиляційної системи та самого приміщення. На заміну системи вентиляції 241 тисячу гривень виділив міський бюджет, також 112 тисяч гривень використали з коштів благодійного фонду «Здоров’я Прикарпаття».  Виконувало ремонтні роботи СТ «Рембудвест», яким керує Галина Корнас. Багато чого зробили і власними силами.

 – Тепер у приміщення харчоблоку приємно зайти: чистота, білі стіни, облицювальна плитка, нова сантехніка, кварцові лампи, – каже Іван Красійчук. – А раніше все було чорно-сірим, бо з одного боку протікав дах, а з іншого погано працювала вентиляційна система.

Задоволений зробленим ремонтом і персонал харчоблоку. За словами медичної сестри з лікувального харчування Ярослави Филик, таких умов у них не було віддавна, тепер тут приємно працювати. При цьому вона з радістю показує приміщення рибного і м’ясного цехів, а також варочний цех, де якраз і встановлена система вентиляції. Також додає, що харчуванням хворі в більшості задоволені. Воно триразове.

Вартість харчування в день на одного пацієнта становить 15 гривень, – зауважує керівник лікарні. – Це другий показник в області. В інших лікарнях на харчування виділяють менше.

Схожі матеріали за тегами: Калуська ЦРЛ харчоблок ремонт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: