Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській ЦРЛ серед пацієнтів, хворих на коронавірус, побільшало вагітних і дітей

Переглядів: 208

Кількість госпіталізованих у Калуську ЦРЛ пацієнтів з підтвердженим діагнозом захворювання на COVID-19 продовжує зростати. Станом на ранок 7 жовтня тут на лікуванні перебувало 106 хворих на коронавірус, в тому числі одна жінка, яка народила, та четверо дітей.

– За останню добу, 6 жовтня, до нас додатково поступило 13 осіб, в яких виявлено це небезпечне інфекційне захворювання, – говорить медичний директор КНП «Калуська ЦРЛ» зі стаціонарної допомоги Ярослав Кінаш. – З них шестеро – іногородні. На щастя, летальних випадків не було. Приблизно по 13-14 нових ковідних пацієнтів доводилося госпіталізовувати в стаціонар і в попередні дні цього тижня. Водночас середньодобовий показник вилікуваних від COVID-19 і виписаних з лікарні осіб є нижчим. Переважно це 10-12 пацієнтів,

За словами Ярослава Петровича, серед хворих, які зараз лікуються в стаціонарі, лише одиниці пройшли повний курс вакцинації від коронавірусної інфекції або отримали щеплення однією дозою вакцини. Всі решта – невакциновані. Вони поступають до лікарні у значно важчих станах, ніж вакциновані. Чимало невакцинованих пацієнтів непросто переносять коронавірус, а лікарям складніше боротися за збереження їхнього здоров’я і життя,  інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську ЦРЛ.

– Шість важкохворих пацієнтів сьогодні перебувають у реанімації, решта проходять лікування в пульмонологічному та інших відділеннях ЦРЛ, – продовжує Я. Кінаш. – Зокрема, додаткові ліжко-місця для хворих на COVID-19 розгорнуто на площах нейрохірургічного відділення та відділень дитячої лікарні і пологового будинку. Також готуємо місця для розміщення пацієнтів з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції і в ендокринологічному відділенні. При погіршенні ситуації з захворюванням на COVID-19 на базі стаціонару в Підгірках зможемо водночас надавати допомогу 255 особам.

Але нас, медиків, зараз найбільше тривожить те, що серед хворих на COVID-19, яких госпіталізовуємо, побільшало вагітних і дітей. Останнім часом до нас поступають хворі діти навіть у віці від 2 до 6 років. Також за останній тиждень у пологовий будинок доставлені дві вагітні жінки, в яких було підтверджено діагноз про захворювання на коронавірус. На щастя, пологи пройшли успішно. З новонародженими малюками все нормально, а одна породілля ще продовжує перебувати в ізольованій палаті пологового будинку й проходити лікування від COVID-19.

Були вже у нас і випадки госпіталізації через захворювання на коронавірус цілих сімей. У них також ніхто з дорослих не був вакцинований. Тому нехтувати щепленням від COVID-19 не варто. Уже багатьма фахівцями доведено і підтверджено, що вакцинація – це найнадійніший спосіб захисту організму від інфекційних захворювань.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуська ЦРЛ ковід пацієнти

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: