Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській ЦРЛ взялися за тарганів (ФОТО)

Переглядів: 1398

Один із корпусів вже звільнили від цих членистоногих.

Про це у соцмережі повідомила заступник міського голови Наталія Табачук.

«Незважаючи на тарганячі фобії, вчора мужні працівниці Калуської центральної районної лікарні вийшли на двобій з москальськими прусаками!)) В результаті кількагодинних баталій один з корпусів звільнений від орди членистоногих)...», - йдеться у дописі.

Водночас Наталія Табачук додає, що «успішність цієї справи тепер залежатиме й від пацієнтів, які полюбляють тримати в приліжкових тумбах гостинці для малих набридливих окупантів-бубарусів».

При цьому чиновниця приводить цікаву довідку про назви тарганів із Вікіпедії:

«За твердженням дослідників, тарган сприймається як інородець-окупант, який захопив чужу територію. У Росії руді таргани відомі як прусаки. Мовляв, привезли їх російські вояки у ранцях, повертаючись з російсько-прусської війни середини XVIII ст.

В Україні зафіксовані різні назви таргана, зокрема прус, шваб, москаль, у яких якраз простежується мотив чужинця. У Німеччині та Чехії тарганів називають росіянами (нім. Russen, чеськ. Rus або Rus domácí). А сербською прусак відомий як бубарус (жук-росіянин). Ці народи стверджують, що надокучливу комаху завезли якраз із Росії. Водночас чорні таргани у них відомі як шваби (нім. Schwaben, Schabe, чеськ. Švábi, серб. Бубашваба)».

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЦРЛ таргани дезінсекція

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: