Один із корпусів вже звільнили від цих членистоногих.
Про це у соцмережі повідомила заступник міського голови Наталія Табачук.
«Незважаючи на тарганячі фобії, вчора мужні працівниці Калуської центральної районної лікарні вийшли на двобій з москальськими прусаками!)) В результаті кількагодинних баталій один з корпусів звільнений від орди членистоногих)...», - йдеться у дописі.
Водночас Наталія Табачук додає, що «успішність цієї справи тепер залежатиме й від пацієнтів, які полюбляють тримати в приліжкових тумбах гостинці для малих набридливих окупантів-бубарусів».
При цьому чиновниця приводить цікаву довідку про назви тарганів із Вікіпедії:
«За твердженням дослідників, тарган сприймається як інородець-окупант, який захопив чужу територію. У Росії руді таргани відомі як прусаки. Мовляв, привезли їх російські вояки у ранцях, повертаючись з російсько-прусської війни середини XVIII ст.
В Україні зафіксовані різні назви таргана, зокрема прус, шваб, москаль, у яких якраз простежується мотив чужинця. У Німеччині та Чехії тарганів називають росіянами (нім. Russen, чеськ. Rus або Rus domácí). А сербською прусак відомий як бубарус (жук-росіянин). Ці народи стверджують, що надокучливу комаху завезли якраз із Росії. Водночас чорні таргани у них відомі як шваби (нім. Schwaben, Schabe, чеськ. Švábi, серб. Бубашваба)».