Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуському ліцеї №3 виготовили понад 1000 ангеликів

Переглядів: 219

У Калуському ліцеї №3 26 лютого провели вечір-реквієм «Коли болить душа за Україну». Під час заходу згадали про події, які вже десять років є глибокою раною на серці в кожного українця. Тим самим вшанували дві скорботні події: 10 річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні та 2 річницю повномасштабного вторгнення росії.

«Не називайте нас дітьми війни. Хіба ж то війна нас зродила? Ми діти святої землі. В нас мати одна – Україна!», – говорили школярі. А ще переконливіше звучало: «Я – нація, я – сила, я – народ», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

«До заходу залучили різні вікові групи: учнів від 1 до 11 класу. Готувалися близько двох тижнів. Перед цим був конкурс патріотичної пісні, прози та поезії і фестиваль талантів, номери з яких і ввійшли до програми вечора-реквієму», – розповіла заступниця директора Лідія Бабій

Також у закладі був проведений флешмоб, під час якого ліцеїсти виготовили понад тисячу ангеликів. Шаблонів не робили, діти самі обирали якого ангелика зробити. Адже всі люди різні…

Директор закладу Михайло Коротич закликав учнів звертати увагу на інтерактивні дошки, які розміщені на фасаді закладу, пам’ятати Захисників, які віддали своє життя за незалежність України.

Завершився вечір-реквієм піснею «Дитячими долонями закриєм Україну», яку виконав хор «Калинонька», керівниця Лариса Бованко. І, обов’язково, планами на майбутнє – коли закінчиться війна!

Схожі матеріали за тегами: Калуш ліцей №3 вечір-реквієм

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: