Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуському ліцеї N3 виготовляють хімічні грілки для наших захисників

Переглядів: 299

Окопні свічки (більше 2 тис.), збір овочів, круп, виготовлення борщів у вакуумній упаковці, сувенірів-оберегів, малюнки, дрон, старлінки, ліки, навіть автівка – це частина тієї масштабної волонтерської роботи, яку здійснює колектив Калуського ліцею N3. А тепер і хімічні грілки.

Це герметичні пакети із сольовим розчином та спеціальним активатором, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку Калуського міського голови Андрія Найди. Принцип роботи грілки полягає в переході рідини в кристалічну форму, під час якого стабільно виділяється тепло (50-55°C).

Як розповіли педагогині, це було випробування технології. Досвід перейняли у калушанки Галини Гуцал, яка зазначила, що вона не волонтерка, а людина, яка зацікавлена у Перемозі.

Освітяни замовили необхідні хімічні реактиви та дой-паки. Далі розчин підігрівали та розфасовували. І ще 8 годин потрібно для повного остигання. З 2 кг ацетату натрію отримується 5-6 грілок, на виготовлення яких йде година часу.

Якщо покласти її в кишеню чи спальний мішок, вона буде активно віддавати тепло до двох-трьох годин. Використовувати можна більше 20 разів.

Першу партію – 50 хімічних грілок вже відправили нашим захисникам. І поступили нові запити.

Виробництво грілок зініціювала заступниця директора з виховної роботи Лідія Бабій, яка й почала разом з педагогами-організаторами виготовляти багаторазові хімічні грілки для бійців.

Щира та безмежна вдячність за самовідданість тут, у тилу, та наближення Перемоги!

Схожі матеріали за тегами: Калуш ліцей №3 хімічні грілки

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: