Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуському районі формуватимуть підрозділи територіальної оборони

Переглядів: 689

24 листопада голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець провела нараду із головами територіальних громад району.

На нараді розглянули питання про розроблення місцевих програм  територіальної оборони в районі, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську РДА.

З 1 січня 2022 року вступає в дію Закон України «Про основи національного спротиву». Законом передбачено створення бригад територіальної оборони, які будуть діяти в кожній області. Відповідно до Закону кількість підрозділів тероборони відповідатиме кількості районів. Це сприятиме підтримці їх місцевою владою у питаннях виконання завдань, підготовки, розміщення, функціонування і залучення добровольців, що дасть змогу за 2-3 роки отримати підготовлений, навчений людський ресурс – людей, які проживають на своїй території та готові захищати за необхідності свою країну.

На нараді зазначалося, що територіальна оборона у мирний час також покликана виконувати функції цивільного захисту.

Обговорили і питання фінансування територіальними громадами діяльності батальйону.

Голова РДА Жанна Табанець зазначила, що питання системи територіальної оборони як у державі, так і на Прикарпатті, стоїть на дуже високому рівні. Тому робота щодо створення територіальної оборони в районі має бути ефективною.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуська РДА нарада тероборона

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: