Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуському районі визначили переможців-перевізників на 13 маршрутах, на два маршрути оголосять повторний конкурс

Переглядів: 475

31 серпня у Калуській РДА відбулося засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на маршрутах приміського сполучення.

Конкурс на перевезення проведено на таких маршрутах: «Долина – Пшеничник», «Розточки – Долина», «Підліски – Долина», «Церківна – Долина», «Калуш – Верхня», «Калуш – Завій», «Кадобна – Калуш», «Перевозець – Калуш», «Калуш – Павликівка», «Середній Угринів – Калуш», «Калуш – Станькова», «Калуш – Томашівці (ч/з Копанки)», «Камінь – Брошнів», «Ясень – Рожнятів», «Рожнятів – Ясень», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської РДА.

На кожен маршрут документи подав один учасник. Під час розгляду документів не допущено до участі в конкурсі двох перевізників. Відтак на два маршрути «Калуш – Завій» і «Кадобна – Калуш» буде оголошено повторно конкурс.

Після детального обговорення кожного маршруту із перевізниками конкурсний комітет у складі представників влади та громадськості визначив переможців-перевізників на право здійснення перевезення пасажирів у приміському внутрішньорайонному сполученні на маршрутах загального користування.

Варто зазначити, що усі переможці конкурсу дотепер здійснювали пасажирські перевезення на цих маршрутах. Перевізники, які встановили в автобусах обладнання для перевезення осіб з інвалідністю, обслуговуватимуть маршрути терміном на 5 років, а в тих, де відсутнє таке обладнання, договір заключать терміном на 1 рік.

Схожі матеріали за тегами: Калуський район перевізники маршрути конкурс

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: