Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У ході ранкового об'їзду міський голова Андрій Найда відвідав стадіон «Хімік»

Переглядів: 224

Калуський стадіон «хімік» вважається одним із кращих в області. Це величезна заслуга Володимира Мандрика, який протягом багатьох років опікується стадіоном та всієї команди однодумців КП «Спорт-Арени», які прагнуть, щоб спорт у Калуській громаді був на високому рівні.

Сьогодні у ході ранкового об’їзду Калуський міський голова Андрій Найда разом із секретарем міської ради Віктором Гільтайчуком, заступницею Надією Гуш відвідали «Хімік», поспілкувалися безпосередньо з Володимиром Мандриком, начальником управління фізкультури, молоді та спорту Русланом Цюпером,  т.в.о. директора КП «Спорт-Арена» Михайлом Климом.

«Наш стадіон дуже доглянутий, до того ж ще 16 стадіонів громади ми передали в підпорядкування «Спорт-Арени». Працівники цього підприємства дбають про те, щоб кожен із них мав відповідний вигляд», – зазначив Андрій Найда.

Весна – час покосу трави. Минулоріч за кошти з місцевого бюджету придбали два тракторці, якими зараз здійснюють покіс. Але треба вирішити проблеми довозу техніки та бригад на стадіони громади для виконання там цих та інших робіт, додав міський голова.

На території стадіону «Хімік» наразі пустує приміщення тиру. Велика, добротна споруда, яка не функціонує. За словами Андрія Найди, будуть старатися віднайти можливість залучення грантових коштів для того, щоб тир відновив свою діяльність.

«А також ще є одне недіюче приміщення колишнього кафе. Думаємо над тим, щоб і тут знову могло вирувати життя. Для цього будемо шукати донорів та благодійників, щоб привести будівлю до ладу», – сказав очільник громади.

Ще розглядають варіант над облаштуванням спортмайданчику площею 1400 кв. м, де можна розвивати теніс, баскетбол, волейбол. Можливо, вдасться залучити кошти з обласного, державного бюджетів, щоб зробити цей майданчик з функціональним призначенням.

«І, звичайно, будемо старатися, щоб забезпечити стадіон камерами відеонагляду, для того, щоб уникати випадків пошкодження або викрадення обладнання», – резюмував Андрій Найда.

Схожі матеріали за тегами: Калуш Андрій Найда об’їзд

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: