Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Кропивнику очистили 500 м обвідного каналу (ФОТО)

Переглядів: 427

Чудове й мальовниче село Кропивник відоме всім мешканцям Калуської громади. Водночас, багато хто знає, що в цьому селі через його географічне розташування наслідки господарської діяльності хімічної промисловості виникає багато й проблем.

Зокрема – обвідний канал ріки Сівка, основна частина якого знаходиться у Кадобній.

Справа у тому, що його пропускна здатність значно знизилась, бо роками ніхто не обслуговував цю гідроспоруду. Відтак, захаращеність каналу (у випадках затяжних і рясних опадів) часто призводила до затоплення великих площ угідь власне Кропивника.

Вирішення цієї проблеми виявилося не такою простою задачею, адже канал – на території сусідньої Брошнів-Осадської громади.

Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

«Але нам вдалося напрацювати необхідний механізм, щоправда, не без участі наших сусідів. Брошнів-Осадський селищний голова Тарас Манорик погодився нам допомогти в цій справі, за що ми йому дуже вдячні.

А суть наших домовленостей полягала в передачі міжбюджетного трансферту в сумі 180 тис. гривень для проведення необхідних робіт», – заначив Андрій Найда.

Таким чином, Брошнів-Осадська селищна рада провела відповідні торги (до слова, тут вдалося зекономити 30 тис. гривень, які повернуться в бюджет Калуської громади), визначила підрядника; і на сьогодні вже є результат – роботи з очищення обвідного каналу протяжністю 500 м уже на завершенні.

«Дякую всім, хто долучився до цієї справи. Дуже сподіваюся, що задавнена проблема у Кропивнику буде вирішена», – резюмував очільник калуської громади.

Схожі матеріали за тегами: Кропивник канал очищення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: