Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У міській поліклініці Калуша робитимуть безкоштовні швидкі тести на антиген до COVID-19

Переглядів: 4559

Скринінгове обстеження на визначення антигену до COVID-19 з використанням швидких тестів  у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги розпочинають з понеділка, 1 лютого.

Як повідомив «Калуш ФМ» головний лікар центру Михайло Гаврилишин, Калуський МЦ ПМСД отримав по державній програмі 400 швидких тестів на антиген до COVID-19 для тестування громадян на коронавірус.

Безкоштовне тестуванню на антиген до COVID-19 проводять кільком групам громадян, зокрема пацієнтам з підозрою на COVID-19, з ознаками інших ГРВІ, з ознаками пневмонії, а також особам, які були в тісному контакті з хворим з підтвердженим випадком коронавірусу, та тим, які підлягають плановій госпіталізації.

Щоб пройти тестування, потрібно звернутися за направленням відповідної форми до сімейного лікаря. Відтак з направленням підійти в кабінет №11 на першому поверсі. Саме тут з 1 лютого проводитимуть забір матеріалу (мазок із зіва і носа) на тестування.

Кабінет працюватиме щодня з 10:30 до 14:30.

Результати аналізу можна буде отримати через годину. З ними портібно звернутися до сімейного лікаря. При позитивному результаті швидкого тесту на антиген до COVID-19 пацієнту для підтвердження також необхідно буде здати ПЛР-тест.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш поліклініка швидкі тести ковід

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: