Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Новиці освятили місце, де спорудять пам’ятний знак ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС (ФОТО)

Переглядів: 421

3 вересня при в’їзді в Новицю відбулось освячення землі, на якій збудують пам’ятний знак ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Поблизу Новиці після вибуху на Чорнобильській АЕС формувався батальйон з мешканців Івано-Франківської області, передусім із Калущини і Долинщини. Це була військова частина №6033 Івано-Франківського протипожежного батальйону у складі 25-ої бригади Міноборони СРСР, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на facebook-сторінку Новицької ТГ.

У Чорнобилі ліквідовували наслідки катастрофи 255 наших краян. Там вони пробули з 18 липня до 3 вересня 1986 року. За словами голови ГО «Прикарпатбат Чорнобиль» калушанина Ярослава Олійника, 98 «чорнобильців», на жаль, уже померли, тож потрібно увіковічнити їх жертовний шлях.

Новицький сільський голова Богдан Дадяк висловив слова подяки ліквідаторам наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС та запевнив, що Новицька територіальна громада всіляко сприятиме у побудові та подальшому утриманні пам’ятного знака.

Освячення місця, де буде встановлений пам’ятний знак, провів настоятель ПЦУ Преображення Господнього с. Новиця отець Богдан Заставецький.

Відтак разом з учасниками ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС з усіх куточків Івано-Франківської області, учнівською молоддю Новицького ліцею, вчителями, працівниками культури та апарату Новицької сільської ради було відправлено панахиду та спільну молитву за тими, хто віддав своє життя, ліквідовуючи аварію на Чорнобильській АЕС.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: