Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Новиці замість храму, який згорів, люди облаштували тимчасове місце для молитви (ФОТО)

Переглядів: 1096

Мешканці Новиці збудували з матеріалів, які використовувались для ремонту згорілого храму, тимчасове місце для молитви.

Про це йдеться на сторінці Парафії Преображення Господнього села Новиця у Фейсбуці.

"Біда завжди єднає. Після великої трагедії новичани відразу взяли себе в руки, адже життя продовжується. Уже наступного дня люди згуртувалися і прибрали церковне подвір'я. А наступними днями взялися до облаштування тимчасового місця для молитви. До ротонди-купелі прилаштували стіни та прибудову перед дзвіницею для збільшення площі приміщення. Для цього використали матеріали, які використовувались для ремонту згорілого храму, а також докуплені жертводавцями. І хоча ще не все зроблено, але вийшла досить-таки не погана тимчасова церква", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляло «Калуш ФМ», церква у селі Новиця згоріла 11 червня. Вже за два дні селяни захоронили на цвинтарі рештки згорілого храму і вирішили будувати новий з цегли.

Спасо-Преображенський храм у Новиці був унікальним за своїми розмірами – це був найбільший дерев'яний храм Західної України. У масштабах України він поступався лише Троїцькому собору міста Новомосковськ. Церкву збудували місцеві будівничі у 1894-1963 роках – роботи велися вручну. Освятили храм у 1938 році. Цього року у серпні храм мав святкувати свій 80-літній ювілей.

Схожі матеріали за тегами: Новиця місце молитва

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: