Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У парку культури ім. Івана Франка проведуть детальний огляд колеса

Переглядів: 184

У ході ранкового об'їзду міський голова Андрій Найда разом із заступницею Надією Гуш відвідали парк культури ім. Івана Франка.

Про це очільник громади повідомив у соцмережі Facebook, інформує «Калуш ФМ».

«Учора в мережі з’явилося відео від відвідувачки парку про ймовірну несправність колеса огляду. Безпека наших мешканців – це найголовніше. Тож сьогодні головним об’єктом ранкового об’їзду став саме цей атракціон», – зазначив Андрій Найда.

Перевірили документацію експертного обстеження, за якою колесо огляду може працювати до 2025 року. Також особисто випробували атракціон, щоб зрозуміти чи немає проблем із підшипником. Специфічних звуків, які б свідчили про несправність, не зафіксували. Рух колеса плавний, тільки чутно звук тертя гуми об метал, що цілком допустимо, особливо після дощу.

«Але зважаючи на те, що нашого обстеження не достатньо для того, щоб повністю убезпечити мешканців від небезпеки – прийнято рішення викликати працівників організації, які здійснюють технічне обслуговування. Вони проведуть детальний огляд колеса, зокрема справність підшипників. Цей атракціон – улюблений для багатьох мешканців громади. Наше завдання зробити все, щоб тут відвідувачі почували себе у безпеці», – запевнив Андрій Найда

Загалом у парку триває ряд робіт. Працівники займаються очисткою озера від водоростей. Ситуація значно поліпшується, сподіваємося, що до середини липня проблема заростання водойми суттєво мінімізується. Також тривають роботи з покосу трави. 

З урахуванням того, що в парку бракує робочих чоловічих рук, адміністрація намагається дбати про впорядкування території. Знайшлися нові працівники, роботу яких видно одразу – парк облагороджується.

Зі слів начальниці парку Наталії Паламар, у середу вже можна буде запускати в роботу катамарани, оскільки буде працювати рятувальник.

«Робота над вирішенням всіх проблемних питань буде тривати, щоб відвідувачі цієї чудової локації в центрі міста отримували тут лише позитивні враження», – резюмував міський голова.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Парк Андрій Найда ранковий об’їзд

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: