Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У приміщені дитячої поліклініки функціонує проєкт «Простір матері та дитини»

Переглядів: 241

За ініціативи Міжнародного Медичного Корпусу в КНП «Калуський МЦ ПМСД КМР» в приміщенні дитячої поліклініки, що знаходиться за адресою: м. Калуш, вул. Будівельників 3, вже більше як півроку успішно реалізований і функціонує проєкт «Простір матері та дитини». 

Комфортне місце забезпечене всім необхідним для перебування матері з дитиною: простір для відпочинку, безпечна питна вода, зарядна станція для телефонів і ноутбуків; пункт для зміни підгузків; дитяча ігрова зона з іграшками; місце для комфортного та приватного годування груддю, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Професійними працівниками корпусу надавались безкоштовно консультації з питань вигодовування дітей грудного та раннього віку, вирішення питань прикорму та харчування матері. Неодноразово проводились сесії позитивного батьківства, де розглядались питання, як виявляти любов для діток, які стани розвитку дитячого організму та які фізичні, емоційні, інтелектуальні та соціальні зміни з ними відбуваються. Психологами у формі інтерактивної бесіди завжди надавались рекомендації, як впоратися батькам, враховуючи виклики сьогодення.

Представники ММК з керівниками відділу Nutrition передали проєкт «Простір матері та дитині», обладнаний усім необхідним, у власність КНП «КМЦ ПМСД КМР». «Адміністрація та колектив закладу щиро вдячні всім організаторам за сприяння та впровадження такого необхідного проєкту! Здоров’я матері і дитини є запорукою здорової нації в Україні!» – зазначають медики.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: