Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У пробному ЗНО у Калуші взяло участь понад 900 учасників

Переглядів: 696

Цьогоріч пробне тестування відбвалося на базі двох освітніх закладів міста -Калуського ліцею №2 та загальноосвітньої школи №6.

Проходило пробне ЗНО 16 та 23 березня з таких предметів: української мови та літератури, математики, історії України, географії, фізики, хімії, біології, іноземних мов, повідомляє управління освіти Калуської міськради.

Участь у пробному тестуванні дала можливість відчути атмосферу ЗНО та дізнатися про всі його етапи проведення.

Для проходження пробного зовнішнього тестування зареєструвалося 933 учасники, що на 153 більше, ніж в минулому році. У тестуваннях взяло участь 910 учасників, не з’явилось 23, явка становила – 97,5% (у 2018 році-96,4%).

Найбільше учасників виявили бажання пройти тести з української мови та літератури (477), історії України та англійської мови (136), математики (114), найменше – з німецької мови (3), географії (7).

Для організації пробного незалежного оцінювання було залучено 163 особи персоналу, задіяно  67 аудиторій.

Учасники, які брали участь у пробному тестуванні,  можуть перевірити правильність виконання завдань та вирахувати кількість набраних тестових балів, скориставшись сервером «Визначити результати пробного ЗНО» на сайті Українського центру якості освіти.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку результатів, особи, які заповнили електронний бланк, зможуть з 29 квітня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті учасники, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Схожі матеріали за тегами: Калуш пробне ЗНО

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: