Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У просторі ГО «Чисті серця Калуш» проводять заняття для дітей від 3 до 12 років (ФОТО)

Переглядів: 207

Вагомою підтримкою українців є пропозиції від міжнародних організацій щодо участі в грантових програмах. Саме завдяки участі в зазначеному напрямку вже багато вдалося зробити ГО «Чисті серця Калуш».

Серед їх проєктів – психологічна, юридична та соціальна допомога внутрішньо переміщеним особам, членам родин загиблих Героїв, ветеранам війни. При організації працює дитяча кімната. А тепер ще й проводяться заняття для дітей від 3 до 12 років. Заходи стали можливі, знову ж таки, завдяки участі в грантовій програмі «Допомога ВПО» за підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку міського голови Андрія Найди.

Заняття з дошкільнятами, учнями 1-2, 3-4, 5-7 класів проводяться безоплатно вчителями закладів освіти – учасниками проєкту. Серед вчителів – педагоги, які є внутрішньо переміщеними.

На заняттях, які тривають вже від 13 квітня тричі на тиждень, діти удосконалюють свої знання з математики та української мови.

Долучатися можуть як дітки, які є з числа ВПО, так і місцеві. Адже проєкт передбачено для дітей, які постраждали від війни. А в умовах війни зараз вся Україна!

Графіки занять можна знайти на сторінках ГО «Чисті серця Калуш» у соціальних мережах, або звертатися за адресою: вул. Героїв України, 9а.

Проєкт діятиме до 15 липня. Та члени організації мають надію, що вдасться його продовжити. Адже міжнародні благодійні фонди та організації допомагали та будуть і надалі підтримувати українців, які, на жаль, продовжують жити в умовах війни, яку розпочала росія!

«Щира вдячність за ініціативність, активність, згуртованість, допомогу та підтримку!», – зазначив Андрій Найда.

Схожі матеріали за тегами: ГО «Чисті серця Калуш» діти заняття

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: