Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Студінському старостинському окрузі розчищають Млинівку, щоб попередити підтоплення (ФОТО)

Переглядів: 289

Вчора, 18 листопада, Калуський міський голова Андрій Найда із заступниками відвідав села Студінка та Середній Бабин.

За словами Андрія Найди, одним з найголовніших завдань на сьогодні у цих селах є здійснення заходів з попередження підтоплення, яке кілька років поспіль дошкуляє мешканцям. Тому зараз тут ведуться роботи з розчищення русла річки Млинівки за кошти ТзОВ «Гудвеллі Україна» в рамках реалізації проєкту «Село мрії», інформує "Калуш ФМ" з посиланням на офіційну Facebook-сторінку міського голови.

Проте вже зараз необхідна допомога міської ради, щоб продовжити розпочату справу, оскільки русло річки дуже завужене, замулене, потрібне викорчовування дерев, розчищення доріг (зруйнувалися після проведених робіт).

Мешканці переймаються проблемами й активно долучаються до процесу: зрізають дерева, прибирають територію.

У лютому 2022 року дані роботи мають продовжитися в рамках реалізації проєкту бюджету участі громадських ініціатив «Врятуємо річку Млинівку – захистимо себе від повені».

Також з допомогою міської ради, яка виділила кошти, та активності громади села відновлено дорогу до сільського кладовища, міст через річку Бабинку, яка в перспективі теж потребує розчищення.

«Даний старостинський округ має свій особливий дух, позитивний мікроклімат, який відчувається у дбайливому ставленні громади до навколишнього середовища, у прагненні розвитку інфраструктури. Старості Марії Стасюк – браво! І головне завдання – підтримати нові починання, сприяти змінам для комфортного проживання кожного!» – зазначив міський голова у дописі.

Схожі матеріали за тегами: Студінка Млинівка розчищення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: