Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У точці «Спільно» на базі Калуського ліцею № 7 продовжують проводити заходи для дітей

Переглядів: 247

На базі Калуського ліцею № 7, де облаштована Дитяча точка «Спільно», працівники Калуського міського центру соціальних служб спільно з соціально-психологічною службою школи та педагогічними працівниками провели два заходи. Зокрема, інтерактивну бесіду з нагоди Дня Матері на тему: «Мама – найкраща людина у світі!» за участю учнів 2 класу та профорієнтаційну бесіду на тему: «Мій вибір – життєвий успіх» за участю одинадцятикласників.

Другокласники брали активну участь у занятті, говорили про роль матері в житті кожної дитини, переглядали відеоролик «Притча про маму» та власноруч виготовляли вітальні листівки для своїх матусь до Дня Матері, який відзначатиметься в неділю, 14 травня, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

З учнями 11 класу продовжили розгляд профорієнтаційної теми, наголосили, наскільки важливу роль відіграє усвідомлений вибір професії, визначення свого місця у суспільстві, вміння бачити реальні перспективи, планувати та досягати своїй цілей, розглянули опитувальник самооцінки схильностей до різних типів професійної діяльності, акцентували увагу на необхідності врахування власних інтересів, нахилів, здібностей з метою виявлення їх відповідності обраній професії. 

#Проєкт СПІЛЬНО. Соціальні послуги впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). В Консорціум входять: Українська мережа за права дитини, Партнерство «Кожній дитині», СОС Дитячі містечка України, Соціальна синергія, Дніпровська ліга соціальних працівників, Всеукраїнська організація «Клас».

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш точка «Спільно» заходи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: