Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У вересні планують ремонт дороги Калуш – Осмолода

Переглядів: 886

Ремонтні роботи дороги Калуш – Осмолода розпочнуться у вересні. Вартість ямкового ремонту – понад мільйон гривень.

Про це повідомив каналу UA: Карпати директор державного підприємства «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов.

Стан дороги Калуш-Осмолода під час наради із головою облдержадміністрації Денисом Шмигалем обговорили голови трьох ОТГ: Войнилівської, Новицької та Верхнянської.

Голова Новицької ОТГ Михайло Срібняк каже, що через погані дороги і повалені мости до людей не може доїхати “швидка”. Про це пише «Галицький кореспондент».

Голова територіальної громади зазначає, що до нього уже телефонують перевізники і кажуть, що не пускатимуть у цей напрямок автобуси.

Голова Войнилівської ОТГ Мар’яна Масляк говорить, що не варто створювати опорну школу, якщо неможливо організувати до неї доїзд дітей.

За словами жінки, дві знаходяться у край незадовільному стані: це Калуш – Копанки та Слобідка – Войнилів. На одній з них уже рейсовий автобус не проходить, шкільний автобус підвезти дітей не може. А на іншій ще проходить автобус, але за сприятливих погодних умов.

Директор державного підприємства «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов каже, що наразі чекають висновків експертизи щодо капітального ремонту дороги Калуш – Осмолода.

 

Схожі матеріали за тегами: дорога осмолода ремонт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: