Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Вістовій вирішуватимуть проблему з водопостачанням

Переглядів: 793

Проблема з водою у селі Вістова Калуська громади турбує людей уже не перший рік. Насамперед, така ситуація пов’язана з геологічними особливостями місцевості. Власне це стало приводом для амбітного плану, який втілювала колишня сільська рада – поетапного будівництва системи централізованого водопостачання, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на міськраду.

Разом з мешканцями села зробили багато: побудували насосну, проклали дві черги водопроводу. Однак, на сьогодні близько 80 відсотків домогосподарств гостро відчувають брак води. І люди, вимушені цю проблему вирішувати різними шляхами – хто викопує по декілька криниць на подвір’ї, хто замовляє привозну питну воду, за яку платять чималі гроші (зі слів селян – 400 гривень за двокубовий тракторний причіп). Ці всі питання обговорювали на окремій нараді у Калуській міській раді.

Як результат, визначили конкретний план заходів, кінцева мета яких – забезпечити людей Вістови водою. Перш за все – це вироблення технічної документації на будівництво третьої черги водогону. Тут теж є багато складових – топографічна зйомка, укладення з людьми договорів сервітуту (міська влада розраховує на активну співпрацю), проєкт детального планування. Після цього можна буде приступати безпосередньо до будівництва. І хоча все це потребує значного часового та матеріального ресурсу, прийняли рішення розпочинати необхідну роботу невідкладно. А щоб полегшити людям отримання води вже сьогодні, комунальним підприємством «Калуська енергетична компанія» запропоновано розпочати відпуск питної води безпосередньо на насосній станції за діючим для населення тарифом 13,3 грн за 1 м куб. Для цього підприємство встановить лічильник, а оплату за відібрану воду нараховуватиме щомісяця за укладеним відповідним договором.

Схожі матеріали за тегами: Калуш міськрада Вістова вода

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: